Як підійти до організації заробітку в інтернеті

Отримувати гроші, докладаючи мінімальних зусиль, є мрією багатьох людей. Водночас інтернет надає таку можливість, і прикладом цього є хайп-проєкти. Така термінологія пішла від абревіатури HYIP, що в перекладі після розшифрування означає поняття – «високодохідна інвестиційна програма». Попри таке тлумачення, тим, хто планує вкладати гроші в хайпи, не варто розраховувати на дуже високий зиск (принаймні одразу), адже його рівень залежить від багатьох чинників.

Загальна інформація

хайп-проєкти

Здебільшого хайп-проєкти працюють як фінансові піраміди. З одного боку, є інвестори. Вони вкладають гроші, які через певний період мають повернутися до них із процентами. З іншого боку, працюють адміністратори, які, власне, і організовують платформу для інвестування. Головним джерелом їхнього прибутку є численні транзакції між сайтом та інвесторами, які отримують свої виплати. Загалом така схема роботи є зручною, адже зумовлює тривалий пасивний дохід адміністраторові. Щоб організувати таку інвестиційну програму, треба провести попередню роботу й передбачити багато нюансів, зокрема:

  • розробити фінансову стратегію;
  • скласти легенду – історію проєкту, реалізація якого потребує грошей;
  • зробити якісний сайт із програмним забезпеченням, що відстежує віруси та запобігає хакерським атакам;
  • налагодити систему переведення грошей клієнтам, яка працюватиме без перебоїв і затримок у виплатах.

Попри такі вимоги, реалізувати інвестиційну програму може навіть новачок. Для цього потрібно замовити хайп під ключ у професіоналів. Вам, звичайно, доведеться вкласти гроші, але досвідчені фахівці опікуватимуться вашою платформою. Вони не лише контролюватимуть її роботу, але й розвиватимуть. Адже сам адміністратор має бути зацікавлений у тому, щоб проєкт працював якомога довше, бо від цього залежить його прибуток.

хайп-проєкти

Зверніть увагу на нюанси

Хайп-проєкт, який працює у форматі традиційної фінансової піраміди, передбачає залучення грошей від сотень або навіть тисяч інвесторів. Але найчастіше настає період, коли сума коштів, що надходять, стає меншою в порівнянні з фінансовими зобов’язаннями перед клієнтами. У такому разі з’являються спочатку затримки у виплатах, а згодом вони припиняються остаточно. Коли це стається, HYIP набуває статусу SCAM.

У світі інтернет-інвестицій такий сценарій є звичайною справою, тому це не є неочікуваним для інвесторів. Здебільшого вони знають, що ризикують не повернути вкладених грошей, і кожен із них намагається зайти в проєкт якомога раніше. Щоб стати учасником хайпу, не треба володіти захмарними грошима. Достатньо наявності електронного гаманця й невеликої суми. Здебільшого, на таких проєктах мінімальний депозит складає менш ніж 1 долар США. Це не обтяжує бюджет, тому до HYIP постійно долучаються нові люди.

Важливою є фінансова стратегія. Залежно від неї хайп-проєкт буває середньо-, низько- та високодохідний.

Високодохідні проєкти мають попит серед інвесторів, але є суттєвий нюанс, і він полягає у великих дивідендах. Суми, які дорівнюють 100% і більше від інвестицій, спустошують касу, і це цілком об’єктивний факт. Отже, братися за те, щоб організовувати високодохідні інвестиційні програми, варто лише досвідченим адміністраторам.

З огляду на це низькодохідний хайп є найменш ризикованим для інвестора. У його рамках процент виплат не перевищує 10% від вкладених грошей (зазвичай він є ще меншим). Через це відчутного навантаження на касу не спостерігається. Гроші можуть бути спрямованими на додаткову рекламу або розвиток реферальної програми. Остання є дуже ефективним інструментом маркетингу. Вона передбачає залучення нових інвесторів через тих, що вже діють. Вони використовують персональне посилання, і, якщо запрошення успішне, сторона, що його здійснила, отримує винагороду.

Високодохідні проєкти є короткостроковими, а низькодохідні, навпаки, довгострокові. З огляду на це середньодохідні хайпи вважаються оптимальним варіантом, тому що поєднують кращі сторони перших двох. Якщо з такою платформою ретельно працювати й розвивати, то в разі наближення до SCAM, є змога перевести HYIP до категорії довгострокових проєктів.